cPanel Joomla!® Web Hosting Paketleri Turhost.com'da

Milyonlarca kişinin tercih ettiği
web sitesi yazılımı Joomla!®

Joomla!® güçlü web siteleri ve çevrimiçi uygulamalar
yapabileceğiniz ödüllü bir içerik yönetim sistemi (CMS)'dir.


İndir Demo Joomla! 3.7

Joomla! Duyurular

Joomla! 3.7.2 Çıktı

Joomla! 3.7.2 sürümünü yayınladı. Bu, Joomla 3.x serisi için bir hata düzeltme sürümüdür. Bu sürüm, mime dosya denetimlerindeki hataları, modül sayfasını filtrelemeyi ve bazı diğer hatalar ile birlikte birkaç diğer küçük iyileştirmeler yapıldı.

Devamını oku...

Joomla! 3.7.1 Çıktı (önemli)

Joomla! Projesi, Joomla! 3.7.1 sürümünü yayınladı. Bu, Joomla! 3.x serisi için kritik bir güvenlik açıklarını ve birkaç hata düzeltmesine hitap eden bir güvenlik sürümüdür. Sitenizi acilen güncellemenizi önemle tavsiye ederiz.

Devamını oku...


Neden Joomla?

İlk sürüm 2005 yılında piyasaya çıktığından beri yüzlerce geliştirici Joomla'yı geliştiriyor. Bu muazzam çaba Joomla'yı çok popüler, kullanımı kolay, kararlı ve güvenli hale getirdi.

Joomla! sitenizi özel ihtiyaçlarınıza uyacak şekilde özelleştirmenizi sağlayan binlerce ücretsiz uzantı ve şablona sahiptir.


Joomla! 3 hakkında daha fazla bilgi

Engage Box - Joomla! Popup Eklentisi

Web sitenizin ziyaretçilerini abonelerine ve bu ya da bu gibi müthiş pop-up'lara sahip müşterilere dönüştürür.Joomla! 3.3.0 Yayınlandı

Bir çok hatanın düzeltildiği ve yeniliğin yapıldığı, bugüne kadar ki en kararlı Joomla! 3.3.0 sürümü yayınlandı.

Başta güvenlik için olmak üzere birçok iyileştirmenin yapıldığı bu yeni sürümü kullanabilmeniz için sunucunuzdaki PHP sürümünün 5.3.10 ve üzeri olması gerekmektedir. Yeni sürüme yükseltme yapamayanlar için 2014 yılının Ekim ayına kadar güvenlik desteği uzatılmıştır.


Joomla! kurulumu için lütfen tıklayınız.

Eğer başka seçenekler de gerekiyorsa, Sizlere daha fazla bilgi için kurulum forumlarını ziyaret etmenizi tavsiye ediyoruz.